Ekipno državno prvenstvo v krosu – Murska Sobota

Danes je ob Soboškem jezeru – Expano potekalo ekipno državno prvenstvo v krosu za vse kategorije.

Naše atleti so se izjemno izkazali in vseekipno osvojili drugo mesto za atletskim klubom iz Celja. Vseekipno so dekleta osvojila odlično drugo mesto in fantje peto.

Med ekipami je zmagala ekipa dečkov U12 v postavi: Patrik Pravdič, Maks Grager, Miha Draksler in Oliver Kampuš. Prevo mesto so si po točkah delila tudi dekleta U12, v postavi: Zala Jagodič, Brina Kolednik, Lea Krošl in Lili bračko, vendar so zaradi slabše uvrstitve druge tekmovalke, na koncu osvojila drugo mesto za atletskim društvom Slovan.
Med posamezniki sta se “na stopničke” uvrstila Zala Jagodič in Patrik Pravdič, oba na drugo mesto. Med prvih deset pa še Erik Kampuš na 6. mesto, Brina Kolednik na 6. mesto, Maks Grager na 6. mesto, Miha Draksler na 9. mesto in Hannah Džabiri na 9. mesto.
Čestitke pa prav vsem nastopajočim!