DP U16 II. del in atletski miting

Danes je v Mariborski atletski dvorani potekal drugi del državnega prvenstva v kategoriji U16 in atletski miting.

Na tekmovanjih je nastopilo devet naših atletov.
Na državnem prvenstvu je sploh prvič nastopila Ditka Abram in v kategoriji pionirk U14 osvojila odlično 53. mesto med 85 nastopajočimi tekmovalkami.
V kategoriji U15 so nastopile Hannan Džabiri (24. mesto), Maya Hodl (38. mesto) in Zoja Zupan (41. mesto), parav vse z osebnimi rekordi med 60. tekmovalkami.
V kategoriji dečkov U15 je nastopil Miha Košec, ki je danes nekoliko “zaspal” na štartu in na koncu osvojil 27. mesto.
Na popoldanskem mitingu so sploh prvič na atletskem tekmovanju nastopile: Melanija Krampl (10. mesto dekleta U14), Nina Gec (7. mesto dekleta U12) in Lili Bračko (11. mesto dekleta U12).
Rezultat dneva pa je v kategoriji dečkov U14 uspel Blažu Fošnariču, ki je osvojil odlično 2. mesto z novim osebnim rekordom 8,93s.
Vsem tekmovalcem čestitamo za obilico osebnih rekordov in odlične rezultate!