DP U12, Slovenska Bistrica

Danes je v Slovenski Bistrici potekalo državno prvenstvo v kategoriji dečkov in deklic U12. Prav vsi naši atleti so izboljšali osebne rekorde v prav vseh svojih nastopih.
Največ nesreče je imel Patrick Pravdič, ki je v kategoriji P10, v teku na 60m, osvojil 1. mesto, v B finalu, z rezultatom 7,87s, kar je skupno pomenilo 2. rezultat, vendar zaradi ponesrečenega štarta v kvalifikacija, ni mogel tekmovati v A finalu, kjer so se delile kolajne.
Podobno “srečna” je bila danes Zala Jagodič, v kategoriji pionirk P11, v teku na 60m. Z rezultatom 7,70s v A finalu, je izboljšala svoj osebni rekord in osvojila končno odlično 4. mesto. 3. mesto je zgrešila za vsega 0,01s, 2. mesto pa za samo 0,02s. Prepričani smo, da se bo v tekmovanjih na prostem, sreča popolnoma obrnila.
V isti kategoriji je v teku na 60m nastopila tudi Brina Kolednik, ki je prav tako z osebnim rekordom 8,29s osvojila končno 21. mesto med 54. tekmovalkami.
V kategoriji dečkov P10, je v teku na 200m nastopil Maks Grager, ki je prav tako z osebnim rekordom 36,88, osvojil odlično 8. mesto.
V isti kategoriji in disciplini, vendar med dekleti, je Nina Gec osvojila prav tako odlično 12. mesto.
V kategoriji deklet P10, je v teku na 60m nastopila Lili Bračko, ki je na svojem prvem državnem prvenstvu osvojila odlično 18. mesto z rezultatom 8,96.
V teku na 60m, v kategoriji P10, je Miha Draksler, prav tako z osebnim rekordom, osvojil 13. mesto s časom 9,18s.
Vsem tekmovalcem čestitamo za ODLIČNE osebne rekorde. Kolajna ni vedno vse.