cenik vadbe za odrasle

Cenik vadbe:

SkupinaStevilo obiskov na tedenMesecni prispevek za sportni programLetna clanarina
Vadba za odrasle1 obisk35 EUR10 EUR
Vadba za odrasle2 obiska45 EUR10 EUR

Letna članarina:

Letna članarina v višini 10,00 €, se plača enkrat za celo sezono, od 1.9. – 31.8. in je enotna za vse celoletne programe Športnega društva Pohorje. Člani prejmejo tudi društveno majico.

Družinski popusti:

V primeru, da imate v katerikoli celoletni program Športnega društva Pohorje že včlanjenega družinskega člana (otroka), ki redno obiskuje vadbo imate na prvi mesec vadbe za odrasle 5% popust.

Način plačevanja:

Mesečni prispevek za športni program in letna članarina se poravnata s položnico, ki jo prejmete na dom oziroma po elektronski pošti. Prispevek za športni program mora član poravnati najpozneje do 15. dneva v tekočem mesecu.

Prispevek za športni program ni potrebno poravnat le, če je član od dejavnosti odsoten ves mesec ali več, kar je potrebno pravočasno, tj. pred samo odsotnostjo, sporočiti pisno ali po elektronski pošti.

Cenik velja od 1.9.2023 naprej.